top of page

pá 09. 12.

|

Jedno v Malém

BITMAP COLLECTIVE ve Foyer

Podještědská jazzová formace BitMaP Collective oslaví své 15. narozeniny koncertem v libereckém Malém divadle. Koncert ve foyer volně navazuje na koncert na sále malého divadla.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
BITMAP COLLECTIVE ve Foyer
BITMAP COLLECTIVE ve Foyer

Čas a místo

09. 12. 2022 21:00 – 21:05

Jedno v Malém, 5, Zhořelecká 344, 460 01 Liberec, Česko

O události

Podještědská jazzová formace BitMaP Collective oslaví své 15. narozeniny koncertem v libereckém Malém divadle. S repertoárem složeným z moderního světového jazzu, popu a funku a současně i vlastních hudebních kompozic se představí muzikanti, kteří se před více než 15 lety seznámili v libereckém Big bandu Rudy Mihulky pod hlavičkou ZUŠ Liberec. Kapela, která zahájila svou existenci jako trio založené Augustinem Bernardem jr., tak získala své první jméno BitMaP Trio – Bernard (Pno), Mayer (Bg), Prchal (Dr). Sestava se brzy rozšířila o dechovou sekci ve složení Michal Kašpárek (Tp), Ondřej Štěpán (Ts) a posléze i o zpívající Kristýnu Rissovou (dnes Hosnédlovou). Během let se přidali Augustin Bernard st. (Gtr) a Kateřina Miřejovská (Voc).

Jazz-popová formace, která od začátku svého působení vystupovala s kombinací autorské jazzové tvorby a originálních aranží světových hitů, po celých 15 let rezonovala po boku regionálních i republikových hudebníků a těles. Kapela má za sebou mnoho klubových a koncertních produkcí, stejně tak i hudebních doprovodů svateb, večírků, výstav, soutěží i festivalů.

Vstupenky

  • SEZENÍ

    0,00 Kč
    Prodej skončil

Sdílet událost

bottom of page